DOŁĄCZ DO GRUPY KAPITAŁOWEJ DURCZAK I PARTNERZY

Grupa Durczak i Partnerzy skupia ludzi inwestujących we wrocławskie nieruchomości.

Lider grupy, Jakub Durczak – znany wrocławski osteopata, nabrał doświadczenia w dziedzinie nieruchomosci, gdy porządkował rodzinne sprawy majątkowe. W końcu zdecydował się, by zainwestować oszczędności w kupno pierwszego mieszkania, a potem kolejnego. Jego sukcesy spowodowały, że dołączyli do niego doświadczeni biznesmeni: bankierzy, prawnicy, a także początkujący inwestorzy.

Od 2016 roku GKDiP kupuje i przygotowuje mieszkania pod wynajem.

Uważałem, że nie mam pieniędzy na inwestycję w nieruchomości. Przy pierwszym mieszkaniu miałem dwóch wspólników. To drugie jest tylko moje dzięki zyskom z pierwszej inwestycji

Jan Kowalski, zegarmistrz.

WSPÓŁPRACA

W naszej grupie inwestorzy dzielą się na dwie grupy.

Pierwsza to inwestorzy, których stać na kupno mieszkania za gotówkę lub na kredyt. Kupują od nas gotowe inwestycje, zlecają nam przygotowanie inwestycji lub zlecają nam obracanie i pomnażanie swojego kapitału.

Druga grupa to ludzie, którzy stawiają pierwsze kroki w inwestowaniu i nie dysponują środkami potrzebnymi do wejścia w tego typu działalność. Takie osoby łączymy w grupy tak, aby wspólnym kapitałem mogły obrócić mieszkaniem i podzielić zyskiem.

Jeśli nie masz odpowiedniego kapitału –  pomożemy Ci znaleźć współinwestorów. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Zawsze można porozmawiać. Odpowiemy na wszystkie pytania. Przekażemy Ci dokumenty techniczne, prawne etc. Nie zaskoczymy kruczkami prawnymi.  Najważniejsza dla nas jest transparentność.

Jakub Durczak

Z grupą Durczak i Partnerzy kupisz perfekcyjnie przygotowaną i już pracującą w chwili zakupu inwestycję bez względu na kapitał jakim obracasz.